VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Informace pro sponzory a dárce


Bezpečnostní a další důležité informace o webu


Bohatost činnosti Mineralogického klubu určuje počet financí na kontě, tím je řečeno vše. Pokud někdo chce, abych nabídl dětem a mládeži nějakou smysluplnou činnost, musí mi na ni dát peníze. Já vše dělal mnoho let zdarma, přes schůzky v Oáze dětí každý týden, později v DK měsíčně, k tomu jsem se snažil dělat větší akce jednou ročně.

Zde je stručná historie netradičního Mineralogického klubu.

Na obíhání sponzorů ale nemám již vhodný zdravotní stav, a tak, pokud mi bude někdo chtít na činnost přispět finančně, ozvěte se a sdělím Vám číslo konta. Pokud se nikdo takový nenajde, bude další činnost Mineralogického klubu třeba už pokračovat pouze v elektronické podobě.

Pro zajištění chodu Mineralogického klubu jsem nově provedl propojení na více webů, jejichž provoz bude z případných finančních darů hrazen také - tyto weby totiž právě budou sloužit ke zviditelnění dárců.

Přispěvatelé tak budou odměněni zveřejněním jejich jmen (či jmen jejich firem) za to, že činnost Klubu pomohli financovat. Tuto protislužbu nabízím oplátkou za Váš dar, je v souladu s českými právními předpisy, aniž by tedy bylo nutné Vaše příspěvky registrovat jako tzv. "veřejnou sbírku", na kterou se vztahuje zákon č. 117/2001 Sb.

Na každý Váš dar Vám mohu poslat oficiální darovací smlouvu, podepsanou ředitelem Domu kultury. Pokud jeho výše bude minimálně 2000 Kč, můžete si jej odepsat ze základu daně.

Na případnou pravidelnou činnost tedy prosím i o pravidelné dodávky peněz, na občasnou činnost mi stačí poskytovat finance jen občas. Zcela zdarma zvládnu jedině nedělat nic . Leč to mne nebaví, já si zase něco vymyslím...


Nabídka sponzorování


Z důvodu zrušení některých větších akcí mi zůstalo dost různých odměn a cen, hlavně pro starší děti a mládež, takže mohu nabídnout sponzorství někomu, komu se to hodí. Postupem doby zde nabídku upřesním.

Bude mne ovšem velice zajímat, co pro ostatní děláte zdarma Vy a samozřejmě také, na co dar ode mne bude použit. Je také možné uspořádat nějakou společnou akci, já dodám ceny, odměny, či dárky, Vy se zaměříte na organizaci akce.

Nabídka spolupráce s Mineralogickým klubem


(např. výměnným způsobem bez pohybu financí)


Kdo mi již nějak v minulosti nezištně pomohl, tomu nabízím pomoc při organizaci jeho akce (třeba jako "ozdoba" ), nebo jako hlídač exponátů (něco sedavého, nevydržím dlouho stát na místě, bolí mne už trošku nožičky .

Rád vypomohu na akcích pro seniory, pro děti a pod. - tam nežádám oplátkou vůbec nic, jen na tu dobu nesmím mít naplánovanou činnost jinou. Vůbec nejraději pomáhám těm, kteří jsou závislí na financích od státu, zvyšuje to můj morálně-osobnostní kredit, o co jsem lepší, než ti tam "někde nahoře"...

Nutno myslet na to, že nemám auto, takže vše musí být v dosahu MHD, nebo mne musíte povozit autem Vaším.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.