VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

VIP informace pro děti a mládež

Bezpečnostní a další důležité informace o webu

Kocour

Milé děti, dívky a chlapci, vážení puberťáci , no, zkrátka, holky a kluci ušatí (že mi to odpustíte, já takhle říkám i šnekům), doslali jste se na stránky, které Vám zcela zdarma pomohou radostněji a veseleji proplouvat a plachtit životem...

Jukni se na toho kocoura vpravo. To je veget, co? Nezáviď a žij také tak! Jak na to? Poradím...


Nabízím: netradiční povídání o šikaně, běžně nepublikované postřehy o lásce a sexu a mnohé další věci, se kterými se ve svém životě asi setkáš a o kterých se zde dočteš takové informace, že pro Tebe pak vše bude procházka růžovým sadem.

wow

Vycházím z předpokladu, že pokud nejsi dostatečně v pohodě, nebude pro Tebe přínosná nabídka ani sportu, ani různých koníčků. Budeš-li v pohodě, bude Tě bavit skoro všechno, i kdyby jsi se třeba jen šťoural (-a) v nose .

Tak už toho nech, umyj si ruce , vezmi myšku do ruky a posuď, jestli minuty strávené na tomto webu Ti budou přínosem, nebo ne.

Pokud bys něčemu nerozuměl (-a), tak to klidně přeskoč a nedumej nad tím nijak, protože mým myšlenkovým pochodům nerozumí, nebo možná raději nechce rozumět, ani spousta dospělých . Pokud zde vše budeš chápat, pak jsi rozumnější, než mnozí "dospěláci" .

Se nevytahuj, frajere a čti dá:

Téma lze zvolit kliknutím na příslušný odkaz, doporučuji ale kliknout na odkaz první a na konci každé stránky najdeš odkaz na stránku následující (témata na sebe někdy navazují).Návrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.