VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Šamanský oheň

První pomoc při Tvém trápení, přináší "světlo do duše"


Máš nějaké trable? Potřebuješ se svěřit, co Tě trápí a zatím jen sbíráš odvahu, říci to někomu z lidí, kterému bys mohl důvěřovat, kdo by Ti poradil, nebo pomohl?

Sepiš svoje starosti na této stránce - Duch šamanského ohně se o nich dozví a zařídí ve Vesmíru, po energetické stránce, vše potřebné, abys v sobě našel odvahu oslovit nějakého vhodného "důvěrníka", nebo rovnou dá do pohybu věci, které povedou ke zlepšení Tvé situace. Sdílená starost = poloviční starost, to asi víš.

Šamanský oheň, to není jen tak obyčejný "táborák"... Je nezbytnou součástí různých šamanských rituálů, pomáhá dostat se šamanovi do změněného stavu vědomí, jeho Duch je velice silný a mocný, je u šamanů ve veliké vážnosti.

Šamanský oheň

Sem napiš text, co Tě trápí:


"Duchu šamanského ohně, prosím Tě o pomoc v následující věci:"

Kliknutím do středu bubínku šamanky dole na obrázku odešleš tento text do Vesmíru, kde se jeho obsah Duch šamanského ohně dozví a podle svých možností Ti pomůže.

Nic na světě ale není zcela zadarmo, takže také Duch šamanského ohně od Tebe bude na oplátku samozřejmě něco očekávat. Neboj se ale, stačí například udělat nějaký dobrý skutek. Dneska, příští týden, za měsíc... Na tom vůbec nezáleží.

Však už něco vymyslíš, jak dát za jeho pomoc najevo svoji vděčnost. Pokud potom budeš stále žít, jak se sluší a patří, tak uvidíš, že jeho přízeň nebude pouze jednorázová, ale bude nad Tebou bdít i dál...

Takže, cigarety, alkohol, různé návykové látky, arogance, zloba, závist... Zapomenout na to. Pomáhat, kde se dá, chránit slabší, být slušný... Přece Tě takové základní věci nemusím učit...

Šamanka ze Sibiře

Se sibiřskou šamankou Ludmilou jsem se setkal na jedné akci u nás ve městě, absolvoval jsem celý šamanský "rituál ohně", včetně bubnování na šamanský bubínek, které má právě přivolat duchy a po jeho skončení, pomáhaje jí, spolu s jejím pomocníkem, s úklidem věcí a ohniště, jsem se dotázal, zda bych si mohl několik uhlíků z tohoto ohně odnést domů...

Podívala se na mne se zájmem a řekla, že to je "velice dobrý nápad", takže jsem si pár kousků vzal a mám je na čestném místě doma, kde mi neustále připomínají ten úžasný obřad tehdy na zahradě, a když mám potřebu, požádám Ducha toho ohně, aby mi byl nápomocen. S vytvořením této stránky souhlasil...

Jo, a pokud jde o toho pomocníka, toho má každý šaman, potřebuje být v době, kdy je v "tranzu" hlídán a musí mít "krytá záda", ona šamanská práce, stejně tak jako každá jiná práce s energiemi, má svá rizika, a tedy i pravidla.

Tato šamanka také umí léčit, a to písněmi (zvané algyše), bubnováním a vykuřováním, zahání zlé bytosti cinkáním na zvoneček atd. Pro mne, ctitele minerálů a kamínků, je velice zajímavá informace, že k věštění budoucnosti prý používá 41 kamínků od tuvinských posvátných řek.

Ostatně, ani moje žádost o společnou fotografii ji nijak nezaskočila...

Šamanka ze SibiřeDůležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.