VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Esoterika versus erotika, sex a věci s tím spjaté

Populárně-naučno-vědecká studie

Bezpečnostní a další důležité informace o webu

Erotická fotografie ženy

Prováděná studie měla několik důvodů: získání kvalitního a originálního materiálu pro tento web, t.j. poznatků a vědomostí z oblasti málo, či vůbec, popisované, ruku v ruce se snahou, zbavit se mé zvýšené vnímavosti na tzv. Vesmírnou energii, ale vedlejším efektem bylo i to, že jsem viděl věci dosud nespatřené, a tedy dosti inspirativní... Více si to postupně rozebereme...

Přítomnost Vesmírné energie, jak již asi víte, vnímám vlastním tělem jako pocity libé (což je prima), ale v případě tzv. elektrosmogu i jako nepříjemné, což už tak úžasné není.

V esoterické literatuře jsem se dočetl, že tato vnímavost se ztrácí tak, že člověk žije nečestně, neférově, škodí jiným a pod. To by mohla být cesta, jak na to jít, řekl jsem si .


Jsa ovšem od přírody zaměřen na pomoc druhým, takový způsob odvykání mé zvýšené vnímavosti mi zcela nevyhovoval, a tak jsem přemýšlel, co s tím, aniž bych někomu musel škodit, nebo mu ubližovat. "Mám to!", blesklo mi jednou hlavou při spatření titulní stránky obrázkového časopisu, se speciálním obsahem pro muže (o autech ) v novinovém stánku.

Začnu si zvýšenou měrou prohlížet obrázky, které se sice s duchovnem obecně vůbec nespojují, ale každé bádání je vlastně krok do neznáma a kdo se bojí, nesmí do lesa a proč si nerozšířit obzor způsobem docela zajímavým a atraktivním s nadějí, že se tak snad konečně zbavím vnímání toho otravného "elektrosmogu" a ještě se ledacos přiučím .

Obrázky spoře oděných žen se v současné době dají sehnat dosti snadno, nekonečně hlubokou studnicí je ale především internet. Brouzdání po internetu má ale svá velká risika, zejména po technické stránce věci. Podívejme se tedy na výsledky, ve kterých se jasně, stručně a bez velkého okecávání dozvíte pouze samé věci užitečné a k životu potřebné, ostatně, tak jako tomu je na celém tomto webu.

Technické informace a poznatky, spojené se získáváním "studijních materiálů"

V prohlížeči Firefox, kde mám stabilně zakázané skripty, se na stránkách objeví nějaký obsah, v Chrome, kde to bloklé nemám, jsem zcela náhodou zjistil, že po překopírování úplně stejné adresy se ukáže obsah úplně jiný, nebo to někam přesměruje, kdo ví kam...

Podobně, kliknete na nějaký obrázek a dostanete se někam, kde to s tím obrázkem nemá nic společného. Vrátíte se o krok zpět, kliknete na stejný obrázek a dostanete se zase úplně jinam... Nikdy tedy nemáte jistotu, kam se dostanete, ani dokonce jistotu, že Vás to potom nechá takovou stránku vůbec zavřít.

Kliknete na odkaz, otevře se nějaké okno, obsah Vám nic neříká, kliknete na křížek vpravo nahoře, abyste okno zavřeli, místo zavření se ale objeví další dvě nechtěná okna , takže jich pak je otevřeno třeba 30, počítač je na hranici zhroucení, ale okna prostě nezavřete a musíte dál pracovat s tím, že je máte stále otevřená na pozadí a ještě nevíte, jestli se Vám při tom i nemaže obsah Vašeho disku...

Několikrát se mi i stalo, že se počítač "kousnul" celý, objevilo se hlášení, že byl uzamčen policií, protože jsem prý vstupoval na stránky s nějakým protiprávním obsahem, a že je potřeba poslat na uvedený účet určitou částku peněz, aby se to odblokovalo. Četl jsem o tom již na webu článek, že to je pouze fígl nějakých "dobráků", jak získat peníze. Stačí zavřít přes Správce úloh webový prohlížeč a on pak zase normálně naskočí.

To vůbec nemluvím o to, že když jsem kliknul na odkaz psaný "sypaným čajem" (např. japonsky, nebo čínsky), šel jsem vždy zcela do neznáma a občas jsem i kulil oči, co "na oko" usedlí a uhlazení Japonci na svých webech předvádějí světu. Přesměrovalo mne to ale hodně často i na weby evropské, třeba ruské, ale i některé české, s obsahem hodně různorodým, hodně často ale jen s bílými obdélníčky, že prý obrázek není k dispozici.

Najednou mi ovšem začaly chodit maily z mé vlastní mailové schránky, psané čínsky a to nijak moc příjemné zjištění nebylo. Co tam psalo, jsem nevěděl, komu to ještě odešlo, také ne, kdokoliv tedy mohl z mého PC rozesílat maily s jakýmkoliv obsahem mým jménem... No, co na to říci, prostě strach a nejistota, co vše se třeba ještě může stát.

Každou chvilku se mi do PC něco nahrává a něco je odesíláno pryč do světa, ale jestli to jsou aktualizace, nebo antivir, neco něco jiného, nevím. Mám na disku sice hlavně jen různé "nasyslené" informace, které chci využít při tvorbě webů, jakož i spousty mnou nafocených fotografií, ale návštěva nějakého "čmuchala" mne radost nedělá.

Fotím skoro vše, do zásoby, kdyby se z toho někdy něco hodilo, protože fotobanky za každý snímek chtějí platit, kartou přes internet, to riskovat nehodlám. Jestli točící se harddisk znamená, že se mi právě do PC něco nahrává, nebo naopak, že si někdo kopíruje moje obrázky, to je ve hvězdách. Mám toho tolik, že se v tom už ani nevyznám, natož, abych to vše mohl stále překontrolovávat a hledat, jestli tam někdo něco nenahrál.

Kliknutím na neznámý odkaz si můžete do počítače i nahrát něco, co Vám do budoucna žádné dobré věci nepřinese, nemluvě o tom, že ani není nijak příjemné, když zjistíte, že si někdo "jen" prohlížel obsah Vašeho harddisku.

Zkušenost s tím mám, nijak nadšený jsem nebyl, když mi na monitoru po zapnutí naskočilo černé "okénko" s pochvalným textem o obsahu mého disku. Přesně si text nepamatuji, byl to docela "šok", normálně bych možná měl docela velkou radost, jak jsem šikovný, tohle ale nebyl ten případ.

Rychle změnit přístupová hesla a modlit se, aby obsah disku někdo nějak nezneužil. Nainstaloval jsem si časem i šifrovací program, ale při bádání, jak ho rozchodit, jsem přišel o soubory, které jsem tím zkusil zašifrovat, nebo se mi tam zase někdo "naboural", protože to první den sice fungovalo, ale přes noc si to asi program rozmyslel a další den jsem už ty soubory nenašel. Asi se něco pokazilo, co já vím, anglicky neumím...

Orosilo se mi čelo, co se děje, proč to nefunguje, kdo se mi do počítače zase dostal, co mi v něm asi tak může udělat, co z něj bude odcházet do světa, protože tímto způsobem používaných PC, rozesílajících spam a kdo ví, co ještě, prý jsou miliony... Provozovatel internetového připojení mne zatím nehlásil, že bych rozesílal spam, tak to se snad neděje, ale stejně mám nedobrý pocit. Občas mám změněna některá nastavení, takže se mi možná někdo v PC opravdu "hrabe", ale jak to poznat?

Malware v něm prý nebylo nalezeno, ale to nemusí nic znamenat. Vzhledem k tomu, že tam nemám žádné pro "zloděje" užitečné informace, tak to zatím nechávám být, pokud časem najdu na internetu užité "moje" fotky, to se dá přežít a při pomyšlení, jak se za to někomu mění DNA dle mého "naprogramování", to je satisfakce docela ekvivalentní.

Právě z tohoto důvodu jsem už před časem vložil mezi bezpečnostní pokyny a informace tu záležitost s autory virů a "brouzdaly" v cizích PC a změnou jejich DNA. To nebylo jen pro legraci, berte to prosím zcela vážně, na takovéhle věci je esoterika opravdu použitelná. Ten, kdo se mi do PC dostal, byl podle té hlášky Čech, takže jí dobře rozumí a má svůj osud ve svých rukou. Viz Bezpečnostní a další důležité informace o webu

Přístupová hesla k elektronickému bankovnictví stejně na disku nemám, protože půjčky a dluhy není elektronicky spravovat nutné , oni si to věřitelé ohlídají sami a ani jiné citlivé osobní údaje tam nedávám. Však na starý počítač s nijak velkým hardiskem se toho ani moc nevejde.

Závěrečné informace a poznatky, vyhodnocující vztah esoteriky a erotiky

Erotická fotografie ženy

Z hlediska esotericko-duchovního se (po 20 letech skoro nonstop bádání , dobrá, to přeháním , PC mám pár let) zcela neutrálním jeví návštěva stránek (a prohlížení fotek), zaměřených pouze na nudismus, případně naturismus. Alespoň u mne tomu tak je.

Z nich klid, pohoda a harmonie doslova vyzařují a nikoho, podle mého, tedy negativně "energeticky" neovlivňují, ani při koukání na sebekrásnější postavu. Spíše naopak, oni tak nějak uklidňují, harmonizují a navozují pocit pohody. Na nudistických plážích si lidé většinou ani nepouští rádia a podobné instrumenty hlasité hudební produkce, lidé tady opravdu především pohodářsky relaxují.


Nudistická pláž (FKK) (opravdová, ne na nějakém obrázku), je navíc velice dobrým místem k pozorování dosti zajímavých věcí (ale no tak, to zrovna nemyslím ), no, to teda také , ale já tím měl nyní především na mysli pozorování lidské aury a čaker.


Stránky, které mají obsah zaměřený na stejnou věc, to jest lidská nahota trošku jiným způsobem, zde obrazově nepublikovatelnou a slovně nepopsatelnou (aby mi sem nelezly vyhledávací roboti), jsou pro duchovní rozvoj záležitostí sice dosti problematickou, ale jak jsem zjistil, ani ty ho nijak zásadně neovlivňují.

Občas se přece také ledacos v jistém směru "provalí" na některé církevní osoby, i dosti vysoko postavené a také to duchovnost církve nijak neoslabilo, protože to nijak radikálně neřeší. Alespoň navenek. Takže když církev v takových případech nevidí nic moc nemorálního, duchovní vývoj ohrožujícího a tedy "špatného", proč by mělo moji "duchovnost" nějak ohrožovat pouhé zírání na obrázky žen v "rouše Evině"...

V mém případě to je zkušenost na jedné straně "příjemně vzrušující", ale v konečném důsledku skličující, protože základní snaha, ztratit tímto způsobem tu zvýšenou vnímavost na elektromagnetické záření, nebyla uspokojena. Škoda... Byl jsem ochoten kousek couvnout v duchovním vývoji a raději se zase jednou pořádně a bez křečí v břiše najíst, ale nebylo mi to souzeno.

Vydedukoval jsem, že Vesmír chce, abych pokračoval raději dál na své cestě k reinkarnaci v něco světu užitečného, tak s touto studií končím a dál si budu jen prohlížet fotografie žen jen v plavkách , což by můj další vývoj (duchovní ) nemělo nijak narušit... Tu reinkarnaci ale už asi nestihnu v tomto životě, nabral jsem touto studií "zpoždění".


Nejvíce hmatatelným výsledkem občasného nočního vysedávání u PC proto byla zvýšená únava a ospalost následující den v práci (což se dá vydržet) a rozšíření obzoru v tom smyslu, že v této oblasti jsou možné věci i zcela nemožné .

Dalším důležitým výsledkem pak byla obava, na jaké stránky se po kliknutí na nějaký odkaz vlastně dostanu, nebo co mi to skrytě nahraje do PC, kdo si do mého počítače vytvoří trvalý přístup a odkadiště jeho souborů... Fotky mám většinou jen pod čísly, takže obsah těžko zjistím bez jejich otevření. Změna hesla nic neřeší, stačí keylogger a změny hesla jsou na belu. To je záležitost vskutku zamyšlení hodná. Více to bylo rozebráno v předchozím textu.

Méně závažnějším poznatkem je, pokud jde o prohlížení obrázků v časopisech tímto směrem zaměřených, že se u někoho může objevit celkem oprávněná obava, kde na to brát a nekrást . Ve veřejných knihovnách takové časopisy asi nevedou, tak kdybyste někdo měl zájem, já mu půjčím ty moje, se kterými jsem prováděl všechny experimenty . Dostal jsem je darem od nějakého chlápka, který jich několik desítek zrovna nesl vyhodit do popelnice . Jo, to je vždy terno, být ve správný čas na správném místě.

Z nejhoršího, až budu závislý jen na státem vypláceném důchodu, budu si moci alespoň přivydělávat jejich odprodejem. Kdo si je, kus za pár pětek, odkoupí? Případně, mohu je darovat někomu, kdo mne přijde za pár let přebalit a nakrmit. Ceník: za nakrmení 1 kus, za přebalení 1 kus. Akce, platící do odvolání: za nakrmení a přebalení 3 kusy .

Horší je, že moji zvýšenou vnímavost na elektromagnetické záření pohled na takové obrázky nijak neovlivnilo, natož, aby ji odstranilo. To mám tedy blbý... Tudy cesta nevede. Budu muset vymyslet něco jiného, čím bych dosáhl kýženého cíle, aniž bych ohrozil svůj duchovní rozvoj návštěvami pochybných stránek...

A když nic jiného, odpadne mi spousta strachů a obav, budu tedy žít mnohem klidněji a bez stresu, co mi surfování po tak rizikových stránkách, zase přinese. Drže se motta tohoto webu a všech svých dosavadních životních zkušeností a poznatků, prohlašuji, že kam se hrabe "internetová ženská 2D" na "živou ženskou 3D", i když ani ty nejsou bez rizik .

Někde jsem se také dočetl, že duchovní rozvoj brzdí třeba i pomluvy, závist, nepřejícnost... Tak to já zase něco "skvělého" vymyslím a samozřejmě Vám výsledek každého "bádání" opět sdělím. Však já se té zvýšené vnímavosti nějak zbavím!

Vše z této oblasti je stejně tzv. "na jedno brdo", takže výsledek studie je pro běžný život celkem k ničemu, pouze to odvede myšlenky od starostí všedních dnů a poskytovatele mého internetového připojení to přivede v úžas, co mne vše zajímá... No bóóóže, za ty prachy, co platím za paušál, se to snad dá vydržet .

Není ale všem dnům konec, zkusím přečkat dobu, než se ozve nějaká ženská na můj seznamovací inzerát (hele, ženský, odkoukal jsem některé supr fígle ) alespoň tak, že popojedu ve výstavbě svého životního veledíla, věnovanému minerálům, kamenům a věcem kolem nich (a z nich vzniklých) a nazvanému GEOstezka.Návrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.