VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Informace o blbcích různého druhu a typu


Volné pokračování cyklu VIP informace pro dospělé, aneb spokojený život

Bezpečnostní a další důležité informace o webu


Finsko, tzv. Mlčící lid

Úvodem děti a mládež informuji (a těm starším připomínám): nebojte se blbců! Jsou jich sice tisíce, ale každý "blbec" nám je moc prospěšný, protože v dnešním světě, plném shonu a stresu, si vždy při setkání s nimi můžete říci:


"Vida, takhle blbý jsem byl před mnoha a mnoha lety, to tedy mám ve svém vývoji docela velký náskok", a tak si proto můžete trošku oddáchnout, odpočinout si a zmírnit obrátky v tom Vašem pachtění za penězi a světskou slávou...

Spousta tzv. blbců, často dokonce studovaných a zastávajících významné posty a funkce (kteří ovšem vždy také napáchají nejvíce škod), Vás přitom může zbavit případných Vašich komplexů méněcennosti, jakož i různých předsudků, jestli se chováte tak, jak se na Homo sapiens patří.

V případě, že si snad někdy přece jenom nebudete jisti, jak se správně chovat, koukněte např. na přenos z Parlamentu a prostě to porovnejte: chováte-li se hůře, než oni, je to OK, protože tam je výkvět inteligence, morálky a ctnosti, který by měl být pro všechny ostatní příkladem a vzorem.

Je-li ovšem Vaše chování a jednání na kvalitativně vyšší úrovni, je to dost podezřelé, protože by tomu tak správně být nemělo, bacha, ještě z toho můžete mít nějaké oplétačky, takže, jestli mohu poradit, raději se přetvařujte, že jste také "blbec", já to dělám zrovna tak a mám docela klid.

Pouze tu a tam se mi stává, že někdo špatně odhadne situaci, domnívá se, že jsem blbec opravdu a to pak pro dotyčného končívá velice špatně, on to ale bohužel nikdo nemůže dosvědčit, protože ani jeden z nich už nežije .

Ostatně, nezoufejte, každý tzv. blbec je přínosem, protože čím více "blbců" (i zcela malého rozsahu) máte přímo ve Vašem okolí, tím jste vlastně lepší a inteligentnější, aniž byste se museli nějak moc snažit a namáhat... Tak vidíte, a Vy jste jim zatím jen nadávali...

Zelená žába

"Blbce" jakéhokoliv druhu a typu stejně nepředěláte, protože on si samozřejmě myslí, kdovíjak není naopak chytrý, takže ani nemá snahu se měnit, tak co se nervovat. A navíc, on za to vlastně vůbec nemůže, kam ve svém vývoji došel, copak může obyčejný pulec za to, že ještě není pěkně vybarvená tropická žába?

Foto: Public domain.


Mnohem lepší je, dělat si z toho legraci, alespoň mně to vyhovuje, kdyby nebylo tzv. blbců, neměl bych pomalu ani o čem psát. A když začnou nějak škodit? Však existuje způsob, jak se bránit zcela nenápadně a přitom legálně, jen nechápu, proč bych to měl vykládat zrovna Vám, o co jde...

Nemáte číst jen samé voloviny, případně dělat kraviny, nebo myslet na nějaké bejkárny, ale raději čtěte vorloviny . No, dobrá, nedávno jsem narazil na takové blbce, že z radosti, jak jsem vlastně oproti nim inteligentní já, Vám to prozradím... Až přijde čas.

A tak je to správné, tak to má být. Nebýt všech "inteligentů" různého stupně, tak by si možná někdo mohl i všimnout případné blbosti právě té Vaší. No, máte to zapotřebí ? Vůbec se kvůli tomu ale netrapte, blbost už lidé mají odjakživa v genech, ale někteří se to, asi z ostychu, snaží maskovat a tajit. Marně...

Tak buďte rádi, jak je Vesmír prozíravý, že si třeba Vás nikdo zatím nevzal na mušku, protože právě žasne nad inteligencí někoho jiného, třeba nějakého slávy chtivého politika, toužícího "být vidět" doslova za každou cenu.

Jééé, politici, stejně jako blbci, to je kapitola sama pro sebe. Takový politik ale většinou nebývá o nic blbější, než zbytek národa , ale proto, že je všem více na očích, jeví se jeho "blbost" zdánlivě mnohem výraznější a větší, než tomu ve skutečnosti je... To si více probereme jindy.

Já se za svoji "blbost" proto nikterak nestydím, podle vědeckých poznatků prý je moje chování totiž ovlivněno okolním prostředím .

A moje fyzické tělo je stejně jen dočasným shlukem nějakých kmitajících molekul, důležité jsou jen moje myšlenky, a ty jsou velice pozitivní a smysluplné, jenomže je zde všechny zatím ještě nemohu kompletně zveřejnit, protože právě dělám mrtvého brouka kocoura, jak jste možná správně pochopili z mého "mlžení" zcela konkrétních informací...

Důležité je, že určité, podmíněně směrované myšlenky jsem už do vesmíru odeslal, takže pokud se stane něco, stane se tamto a když se stane něco jiného, bude reakce taková... A takové malichernosti, jako že mne třeba někdo nebere vážně, mi jsou opravdu zcela fuk, naopak mi to je paradoxně k užitku.

Pravda, blbci svému okolí mohou někdy dost uškodit, ale vzhledem k tomu, že zlu se má odplácet naopak dobrem, měli bychom všem blbcům dát nějaký dárek, ale co jim věnovat, aniž by to přišlo, u tolika lidí, na těžké prachy? Áááá, už to mám! Navrhuji, ééé, dovoluji si navrhnouti, věnovat všem blbcům na světě minutu ticha! Kdo se připojí?


Zaujalo Vás téma? Nabízím ojedinělé informace o politicích"tam někde nahoře".Návrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.