VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Nabídky různých "služeb"


Hledáte zaměstnání? Nebo práci nabízíte? Pak klikněte na následující odkaz.

Potřebujete se zviditelnit za slušnou cenu, za určitých okolností třeba i zdarma? Platí pro firmy, podnikatele, živnostníky, OSVČ, ale také pro různá sdružení, spolky apod., jakož i pro jednotlivce. Nabízíme řešení - Vaši vlastní webovou prezentaci:Pokud potřebujete převést delší text do jazyka (X)HTML a nechce se Vám před každý odstavec vkládat znak začátku odstavce <p> a za každý pak také znak konce odstavce </p>, tak klikněte na následující odkaz:
Máte svoje blízké stále ve svých srdcích a nemůžete se z nějakého důvodu starat o jejich hroby někde na druhém konci republiky? Nabízím Vám řešení, jak jim dát najevo, jak si jich vážíte. Hlavně pro děti současně nabízím hřbitůvek i pro zvířátka - viz odkaz zde:

Poznámka: Pošlete mi nejnutnější údaje a pár fotografií v elektronické podobě (budou redukovány na max. 240 x 320 px), případně náčrtek, nebo nastínění představy vzhledu stránky. Co asi tak zvládnu, se tam můžete podívat.

Nabízím tuto službu velmi nadstandardně, případné finanční vyrovnání nechávám zcela na Vás. Kdo finance má, snad mi něco pošle, kdo nemá, nepošle mi holt nic, vše je věcí Vašeho svědomí...
Může se stát, že právě pro Vás bude atraktivní následující odkaz:
Může zde být i Vaše nabídka, směrovaná třeba na témata

  • Minerály, mineralogie, geologie, paleontologie
  • Alternativní medicína
  • Produkty zdravé výživy
  • Lávové kameny, masáže
  • Solné jeskyně
  • apod.Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Myska

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.