VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Nabídka tvorby webu


pro řemeslníky, živnostníky, OSVČ, kluby, spolky, sběratele...


Bezplatně nabízím šablonu jednoduchého webu všem, kteří to neumí, nebo nemají dost financí na placení profesionála. Základem (a jedinou podmínkou) je ponechání textového klikatelného odkazu na moje stránky dole v patičce v přednastavené podobě.

Pokud mi dodáte konkrétní texty, fakta a fotografie (nebo nějaké ilustrační zajistím sám), já Vám za cca 200 až 500 Kč (dle náročnosti) ten web i udělám cca podle Vašich představ a dám ho na server. Tuto službu ale nedělám pravidelně, pouze příležitostně, po domluvě.

V případě potřeby se lze domluvit, že Vám budu příležitostně i provádět za podobně malý peníz i správu a aktualizaci Vaší prezentace. Číslo účtu sdělím na vyžádání, pošlu ho jako sms-zprávu.

Je také možné všechny platby přímo posílat jako sponzorský dar na činnost Mineralogického klubu při DK, jehož činnost tímto způsobem právě pomáhám svému bráchovi financovat, jiný zdroj financí MK nemá. Na každý Váš dar Vám pak může být zaslána řádná oficiální Smlouva o sponzorském daru, podepsaná ředitelem DK.

Vaše webová adresa by potom mohla vypadat zhruba následovně:

  • klempirstvinovak.vipportal.cz
  • klempirstvinovak.vip-portal.cz
  • vyrobna-lahudek.vipportal.cz
  • vyrobna-lahudek.vip-portal.cz
  • instalater.vipportal.cz
  • instalater.vip-portal.cz (apod.)

Místo VIPportal.cz jsou možné i domény CzechFirms.eu, či Business-activity.eu.

Podobné stránky mohu vytvořit pro různé kluby, spolky, organizace, společnosti, sdružení, neziskové organizace, sběratele, prodejce kde čeho apod., které se potřebují zviditelnit na internetu, ale mají malý, nebo žádný, rozpočet.

V případě zájmu Vám mohu zařídit i vytvoření e-mailového kontaktu, např. na serveru Seznam.cz (např. s koncovkou email.cz), pokud Vámi požadovaná elektronická adresa ovšem bude ještě volná, nikým neregistrovaná).

Hostuji u registrátora domén a zajišťovatele webhostingu WEDOS, zde najdete hlavní důvody, proč jsem si WEDOS zvolil.

Případně Vás mohu naučit tu Vaši stránku editovat a měnit přesně podle Vašich představ. Cena = jeden měsíční paušál za internet (cca 500 Kč). Tohle ovšem nabízím jen příležitostně, třeba, když bude pršet a jen zájemcům z MB a okolí. PS: auto nemám.

Nabízím také možnost, jak se můžete naučit vytvářet makra VBA

Poděkování

Duchovním otcem těchto webových stránek jsou majitelé firmy PP Computers v Mladé Boleslavi, kteří mi umožnili chodit mnoho měsíců po večerech do jejich internetové kavárny a tam jsem se vše postupně učil...


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Myska

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.