VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Láska, erotika, sex už pro děti?

Bezpečnostní a další důležité informace o webu

Jak mohou žít děti a mládež v pohodě - úvod a rozcestník.

Srdíčko, symbol lásky

Ty, hele, už máš "občanku" ? Já Ti k tomu sice ledacos říci mohu, ale dost taky ví Tvoje máma, nebo táta, když jsi na světě , já děti nemám, ale hodně jsem o tom četl a viděl dost pořadů v televizi . A co vše lze nalézt na internetu...

Přehled také mají Tvoje "světa znalé" kamarádky, či kamarádi a těm můžeš věřit, v jejich letech je totiž každý ještě chytřejší, než delfíni . Vezmu to ale po pořádku, nejdříve začnu u dívek, ženy vždy mají přednost.

Mohu Tě především, vážená slečno ubezpečit, že každý kluk s Tebou bude opravdu chtít "chodit" jedině kvůli Tvým hezkým očím a kvůli možnosti s Tebou vést společenskou konverzaci ... Alespoň ten první den .

Mladá dívka blondýnka

Pokud již nějakého kluka máš vyhlédnutého a víš, že holduje cigaretám, alkoholu a podobným blbostem, nepočítej s tím, že by se zrovna kvůli Tobě něčeho z toho vzdal. Naopak Ti mohu poradit, že po době, co si museli všichni řidiči povinně pořídit jinou lékarničku, dají se ty staré typy stále sehnat levně, často i zcela zdarma.

Pořiď si nějakou a uvidíš, že po jeho nočním návratu z hospody se Ti možná bude hodit. On totiž ten kluk, který umí řešit nástrahy a složitosti života jen pitím alkoholu, aby na ně, místo řešení, raději zapomněl, je docela slaboch.

Časem u něj většinou nastane potřeba svému okolí ukázat, jak je velice silný a nejčastěji statečně nabančí své bezbranné družce, která je hned při ruce, případně později i dětem...

Nekoukej na fyzický zjev, jak kdo vypadá, jak se obléká apod. - rozhoduj se podle toho, jak se k Tobě ten kluk chová: zda s láskou a úctou i ke všem Tvým přáním, potřebám a nedostatkům, nebo jsi mu dobrá jen pro odreagování a pro chlubení před kamarády. Pojmy hezký svalnatý kluk a věrnost se někdy spolu neslučují...

Legrační obličej kluka

Najdou se také dívky, které se obdivně obracejí na "závodníky", kteří se autem rozjíždějí za hlasitého svistu protáčejících se kol (neboli stylem, jakým jsem se rozjížděl první týden v autoškole já ), nebo jezdí na hlasitě burácejících "mašinách", "řezajíce" smykem zatáčky...

To Tě slečno taky "bere"? Hmmm... Tak to máš laťku hodnot dost nízko. Dost takových již má u zatáček silnic svůj pomníček, nebo doživotně leží ochrnutých na lůžku... Vyplatí se Ti riskovat spolu s ním?

Obdivuj raději ty kluky, kteří dovedou něco pořádného, kteří dokážou pomoci ostatním, když to potřebují apod. Až bude potřeba zaplatit složenky za elektřinu, za plyn, za vodu atd., tak Ti partner, věčně zalezlý v hospodě, nebo garáži, moc velkou oporou v životě nebude. Pokud to ovšem není budoucí automechanik.

Kluk a kniha

Na druhé straně, ani kluk, který má plnou šrajtofli jen díky prachatému tatínkovi, také nemusí být hnedka "terno", protože jsem se ve škole učil, že spisovatel K. H. Borovský je autorem následujícího epigramu, který má v reálném životě také velký význam:


"Nechoď Vašku s pány na led, mnohý případ známe,
že pán sklouzne a sedlák si za něj nohu zláme".
Uf. Tak nyní víš o tom, co Tě s klukama asi tak čeká, konečně všechno a můžu přejít na kluky.


Kluk a kniha

Informace pro kluky budou mnohem konkrétnější, tomu rozumím více . Jedna dobrá zpráva na úvod: holek je na světě více, než kluků ... A nyní ale přijde zpráva méně dobrá: Ať si vybereš kteroukoliv, stejně se po čase objeví ještě lepší ...

Pokud Ti už nějaká lepá děva do oka padla a víš, že kouří cigarety, divím se, čím Tě uchvátila. Ach sóóó, to ty její hezký oči . Taková se ovšem jeví dost nezodpovědná a pak je škoda s ní ztrácet čas, protože v případě, že je ženská nezodpovědná vůči budoucímu dítěti, dá se dost pochybovat, že by byla zodpovědná ke svému partnerovi, vůči rodině atd.


Stydlivý smajlík No, asi tak, na něco se možná využít dá , tak pokud to s ní menyslíš moc "vážně", tak to je samozřejmě jiná a držím Ti palce, ať nechytneš třeba AIDS. Pokud mohu doporučit, tak nejjistější bude, když se budete i líbat přes slaboučký igelit, jistota je jistota .... A jaká je při tom sranda!

To mám vyzkoušené a fakt super! Já to tedy praktikoval jen o hodině branné výchovy, kdy jsem byl zkoušený z "dýchání z úst do úst" na modelu ženy, zvané Andula. Z hygienických důvodů jsme každý zkoušený dostal igelitovou roušku s otvorem pro ústa, ta se dala na obličej Anduly, načež se začala "zachraňovat".

Jenomže Andula byla docela srandistka a jak jsem do ní vdechoval vzduch, tak ten igelit začal móóc krásně "frkat" , což sice rozesmálo celou třídu, ale mne moc ne, protože jsem za svůj výkon byl odměněn známkou "nedostatečná", anýbrž "kouli"...
Musím ovšem konstatovat, že u mladých kluků je chvályhodné, že k životu většinou přistupují odpovědněji, než mnohé dívky, protože se spousta z nich chrání před ultrafialovými paprsky nasazenou kapucí v červenci i srpnu, kdy svítí slunce nejvíce a je vedro na padnutí už i jen v plavkách. Ta ozonová díra, to je opravdu dost velký prevít...

A vůbec, kdyby Ti ještě něco nebylo jasné, napiš . Třeba Ježíškovi. Každopádně, vztahy mezi ženami a muži jsou v těch vztazích mezilidských často těmi nejkrásnějšími, a to minimálně několik prvních měsíců . Faktem totiž je, jak jsem již uvedl, že v ČR je 50% rozvodovost a nastínil jsem, že ta druhá půlka se možná nerozvádí jen kvůli tomu, že spolu mají děti.


Žena a muž Z uvedeného tedy vyplývá, že pokud Ty máš nyní nějaké starosti, tak jako dospělý jich budeš mít mnohem více, takže když si uvědomíš, co vše se dospělým pak honí hlavou, co vše musejí řešit, na co vše si musejí dávat pozor, tak je celkem logické, že šťastná, spokojená a harmonická rodina je více méně utopie, ale v televizi jsem viděl i takové...

To znamená, že v každé domácnosti něco může "skřípat", všude je něco nedokonalé a nezáviděníhodné, takže se ani Ty moc nestresuj, pokud u Tebe doma něco "neklape" a těš se na to, jakou idylickou domácnost budeš mít Ty, případně si přečti následující citát:

"Když člověk pozná, jaké ženy jsou, pak lituje muže. Když se však blíže seznámí s muži, pak ty ženy omluví".

A. TournierPro odreagování doporučuji fotopříběh "Láska na první pohled".


Zajímají Tě moje "kvalifikační" předpoklady pro radění druhým?


Šprti mohou studovat dopředu "Jak mohou spokojeně a bez stresu žít dospělí".Návrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.