VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Jak se stát oblíbenci a vyvolenci Přírody

Bezpečnostní a další důležité informace o webu

Jak mohou žít děti a mládež v pohodě - úvod a rozcestník.

Minerál kalcit - klencové krystaly

Jak se pozná oblíbenec Přírody? Příroda sama zařídí, že místo o čárky na pivním tácku se třeba začneš zajímat o nádherné kamínky a kameny. Já jsem je tahal po kapsách již od mala...

Byla to jen pouhá náhoda? Dnes už vím zcela určitě, že nic není náhoda. Často jsem marodil a obklopen svými "kamennými kamarády" jsem nevědomky dělal to nejlepší, co mi v daný okamžik prospělo...


Oni mi dodávaly energii, a postupem doby, když Příroda viděla, že to s "láskou" k ní myslím vážně, jsem se přesně v magickém roce 2000 stal vyvolenec Přírody , protože jsem začal najednou vnímat nejen tu energii z kamínků, ale i další věci, které se běžně nevnímají, jako je třeba elektromagnetické záření a podobné "energie".

Pokud nikomu neubližuješ a naopak pomáháš, kde se dá, jsi stejně oblíbenec přírody, ať máš třeba i nějaké vzhledové, nebo jiné odlišnosti od úplné dokonalosti a máš všechny předpoklady se stát i vyvolencem přírody, což je ocenění vskutku velkolepé, a přitom se jím může stát každý člověk, a tedy i Ty.

K tomu nejsou potřeba ani magické rituály, ani meditace apod. věci, to přijde samo... Alespoň u mne tomu tak bylo. Nejde zdaleka o nic "extra", nemá to vůbec nic společného třeba s virtuálním světem počítačových her, kde hlavní hrdina např. prochází zdí, umí létat, je nesmrtelný apod.

Dá se třeba poznat, že jsi vyvolenec přírody? Skákat ze střechy a zkoušet, jestli umíš létat, to je pitomost hodná jen "pitomce"... Na to se musí fikaně: nejlepší je pomaloučku přijít ke zdi a opřít se o ni rukama... To je vše.

Marty Hopkirk

Opřeš se a můžeš na ní dělat "kliky"? Pak tedy nebudeš moci ani létat, ani nejsi nesmrtelný a nemusíš to tedy ani nijak zkoušet. Létat umí jen ten, kdo tou zdí "propadne" a spadne za ní na zem, na ty natažené ruce... Procházet zdí uměl třeba neviditelný duch Martyho Hopkirka. Ovšem jen ve filmu pro "pamětníky", Randall a Hopkirk. Jeho charakteristická póza byla za mého mládí hitem >>>

Dík za fotku Ňufimu.


Je ovšem možné, že jsem takový dárek dostal od Přírody proto, abych se mohl bránit některým "dobrákům" kolem sebe, kteří, když viděli, že jsem nemocí a z ní oslabenou psychikou zranitelnější, si na mně potřebovali dokázat, jak jsou silní a stateční a kde mohli, tam mi dělali nějaké naschvály...

Pokud ubližuje někdo Tobě, šikanuje Tě a dělá naschvály, věř mi, ono se mu to časem vrátí a pokud by to bylo moc zlé, až nesnesitelné, existuje způsob, jak se bránit, to je ale věc, která se může prozradit pouze odpovědným lidem, takže se o tom něco dočteš, jen když budeš trpělivě číst dál.

Mohu k tomu nyní jen uvést následující: žij tak, jak jsem zkraje psal a začni se zajímat o to, co se nazývá Vesmírná energie. Je docela možné, že ji sám vnímáš také, jen nevíš, o co jde. Zkus si v dlani lehce držet nějaký Tobě sympatický kamínek, nebo klidně i Tvého křečka a pozoruj, jestli se Ti někde v těle ozve nějaké brnění, mravenčení, cukání, pálení, teplo a pod. projevy.

Minerál kalcit - klencové krystaly

Vnímáš "něco"? Slyšíš hlas kamenů?

Už víš, že i kámen má duši?

Pak jsi s největší pravděpodobností oblíbenec přírody.

Kámo, tak to Ti fakt gratuluji, vítej do rodiny . Nezkaz si to a těš se, že brzy může následovat i titul vyvolenec přírody.Šikana, kyberšikana, mobbing, bossingNávrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.