VIP portál

Jak žít v pohodě.

Logo VIP portálu, kliknutím přejdete na Home Page

Nebezpečnost mobilních telefonů

Bezpečnostní a další důležité informace o webu

Jak mohou žít děti a mládež v pohodě - úvod a rozcestník.


Odpovědně mohu prohlásit, že vysedávání u všech elektronických přístrojů není opravdu zdravé, takže, pokud svoji roli ve Vesmíru myslíš skutečně vážně o odpovědně, mysli na to neustále a každou hodinu u počítače (nebo televize apod.), nahraď proběhnutím venku na čerstvém vzduchu minimálně po stejnou dobu...

Mobilni telefon čkodí zdraví

Zrovna tak nezdravý je Tvůj oblíbený mobilní telefon, ale zakazovat Ti ho nebudu, na to musíš přijít sám (sama). V přírodě se tomu říká "selekce". Ti rozumní a inteligentní ho budou používat jen v nejnutnější míře, ti hloupější skoro pořád, čímž dojde k jejich postupné degeneraci, až časem zcela k vymření a na světě pak zůstanou jen samí opravdoví "Homo sapiens".

Jak jsem již psal, začal jsem být tzv. "vyvolenec Přírody", což se projevuje také v tom, že ve svém těle vnímám nejen elektromagnetické záření, též zvané "elektrosmog", ale také některá další záření a dokonce i lidské emoce, takže moc dobře vím, o čem píši, když popisuji "upřímnost" kamarádů. Neupřímní a zlí lidé mi způsobují podobné křeče v břiše, jako tzv. elektrosmog a moc příjemné to fakt není.

Představ si, že každá došlá sms-zpráva se u Tebe projeví jako silná křeč v břiše, a to až ve vzdálenosti klidně i 10 metrů od mobilu, stejně se projevují i další elektronické přístroje, jako počítač, televize... Myslíš si, že to je zdraví prospěšné?

Za normálních okolností tzv. bulvární noviny z principu nečtu, ale musím přiznat, že kromě "blbin" přinášejí také informace, které stojí za povšimnutí. Již Blesk ze 13.1.2005 ve svém článku "Děti, okamžitě zavěste!" (na poslední straně) informoval o studii britské Národní radiologické rady o škodlivosti používání mobilů zejména u dětí, u kterých telefonování způsobuje vážné poškození mozku mnohem více a rychleji, než u dospělých.

Britští vědci by nejraději zcela mobily zakázali dětem do osmi let, pak by mohly posílat jen sms-zprávy. Teprve v době plnoletosti (kdy by si za sebe odpovídaly sami), by si mohly zvolit mezi touhou být ozařováním blíže k rakovině, nebo raději být zdravější a žít déle. Čím déle a blíže je mobil u hlavy, tím to je horší.

Co dodat? Já to vím už dávno, ale kdo by věřil zrovna mně? Zde tedy tu informaci máš a jak s ní naložíš, je čistě Tvoje věc. Podle mého by o tom mělo veřejnost informovat Ministerstvo zdravotnictví, ne já a pokud tak ještě neučinilo, asi pro to tam mají nějaký důvod.

Třeba strýčka na funkci vysokého manažera u nějakého mobilního operátora , nebo, že by šlo přímo o...? Možná si tam i uvědomují, že když se třeba přestane hodně kouřit, tak jich tam bude stačit jen polovina... A vůbec, kdo bydlí poblíž, koukněte prosím na hlavní dveře, zda tam je celkem logická cedulka Zákaz kouření v celém objektu.

Kouření škodí zdraví

Tam vůbec mají mně dost nepochopitelné názory. Pořád se třeba píše, že kouření velice škodí zdraví, ale u doktora stále platí kuřáci úplně stejně vysoké poplatky, jako nekuřáci, kteří si své zdraví úmyslně sami neničí. Tomuhle já tedy vůbec nerozumím, asi to bude tím, že na ministerstvech pracují o moc inteligentnější lidi, než jsem já.


Hovořit o lásce, erotice a sexu již s dětmi a mládeží?Návrat zpět nahoru, kde je "menu" odkazů.


Důležité informace

Nabídka služeb

VIP informace

Doporučené odkazy

Relax a zábava

Výměna odkazů


zc.latroppiv@atsop  

 Napsat


Copyright © Pravidla použití fotografií a textů.